Tule registreeri turniirile juba täna!

Osavõtjate arv on piiratud.

Seltskonnatennis on üldjuhul paarismängu ajatennis, vahel harva mängitakse üksikmängu.

Paarid moodustatakse üldjuhul üldist seltskonna taset arvestades. Näiteks 1-sel ja 10-dal kohal olevad mängijad moodustavad paari ning mängivad 5-dal ja 6-dal kohal olevate mängijate paari vastu.

Mängitakse ajatennist vastavalt etteantud ajale, tavaliselt 25-30 minutit. Olenevalt kokkulepitud reeglitele, mängitakse peale aja lõppemist poolik geim lõpuni või katkestatakse koheselt.

Kui tekib suurem vaidlus, kas pall oli sees või väljas, siis mängitakse uus punkt.

Kui mängitakse “mikspaare”, siis on tavaks servida otsustav punkt mees mehele ja naine naisele.

Mängude võitja selgitatakse välja üldjuhul kõikide geimide summana, kellel kõige rohkem võidetud geime, see on võitja. Vahel kasutatakse ka nn mängu võitmise punkte, kes aja jooksul jooksvas mängus rohkem geime saab võidupunkti, viigi puhul viigipunkti. Rohkem punkte kogunud mängija on sel juhul võitja. Pikemate mängude puhul kasutakse ka alagrupi mänge, kus siis teatud arv paare edasi pääsevad lõppvoorudesse. Tavaliselt veerand finaalidesse.

Seltskonnatennises on heaks tavaks vastasele palliga peale löömise vältimine, samuti servitakse nõrgematele pehmemalt. Mänguväljakul karjumine ja teineteise sõimamine või halvustamine ei ole hea tava. Reketit ei loobita ja palli reketiga vihahoos ei lööda, eriti vastasmängija suunas.

Seltskonnatennis on heatuju tennis, mängitakse hea tuju saamiseks ning mõnusaks sportimiseks. Mängu võit on teisejärguline, põhiline on mängida tennist.